Elektrický stojan pre panely mitochondriak 2.0

7 hodnotení
Značka: EasyLight
€850 €708,33 bez DPH €850 / 1 ks
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
8.8.2024
Možnosti doručenia

Multifunkčný elektrický stojan určený pre panely Mitochondriak 2.0 pulse . Stojan je možné polohovať výškovo, aj do uhla a to či už horizontálne, tak aj vertikálne. Stojan je vďaka svojej praktickosti určený predovšetkým pre centrá, kliniky, či pre fyzioterapeutov, no je využívaný aj v domácnostiach, pretože je veľmi prakticky a ľahko manipulovateľný. Kolieska je možné zabrzdiť pre väčšiu stabilitu a bezpečnosť.Stojan naviac obsahuje diaľkový ovládač s pamäťou až 4 polôh, vďaka čomu jeho obsluhu zvládne úplne každý.Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický stojan od EasyLight, ktorý je určený pre panely Mitochondriak 2.0 pulse, je vďaka svojej praktickosti určený predovšetkým pre centrá, kliniky, či pre fyzioterapeutov. Je však využívaný aj v domácnostiach, pretože je veľmi prakticky a ľahko manipulovateľný.

Jeho veľkou výhodou je, že obsahuje diaľkový ovládač, pomocou ktorého stačí stojan len zmontovať, pripevniť naň panel a následne už obsluhu zvládne ktokoľvek pomocou prepínania.

V stojane je možné panel natočiť o 180° doľava, aj doprava a dvíhať panel vertikálne aj horizontálne. Preto je veľmi vhodný či už na stojato, tak aj na ležato nad lôžko, gauč, pohovku alebo ho môžete využiť ako profesionál vo svojej klinike, či vo fyzioterapii a svojím zákazníkom tak dopriať ešte lepší zážitok.

#ShowMore#

Vďaka pokročilej technológií našich panelov 2.0 pulse sa budú vaši zákazníci ku Vám radi vracať :)

 profi elektrický stojan kocka

 

Na elektrický stojan je momentálne možné pripevniť iba panel Mitochondriak 2.0 pulse profi a panel Mitochondriak Slim 2.0 pulse, ktorý môžete dokonca skladať (az 4 ks dokopy) 

Na stojan je možné pripevniť celkovo:

  • 1x panel Profi 
  • až 4x panel Slim 2.0

 

Panely Slim 2.0 je možné spoločne synchronizovať pomocou kábla (súčasťou balenia) a tak si z nich jednoducho môžete vyskladať jeden väčší panel, pričom kábel do zásuvky využijete iba jeden a rovnako Vám bude stačiť jeden diaľkový ovládač.

  • Pri zložení 4 panelov Slim 2.0 získate rozmer veľkého panelu až cca 180x45 cm. 

Viac o tom, ako panely synchronizovať a prepojiť, alebo ako synchronizovať 1 diaľkový ovládač so všetkými panelmy, sa dozviete v našom pomocníkovi alebo v manuály, ktorý Vám so zariadením príde.

 

**Výška nôh stojanu, ktorá sa zasúva napr. pod posteľ (ak chcete panel na stojane využiť takto) je 12,5 cm. 

Upozornenie: Na tento polohovateľný stojan nie je pri samostatnom predaji možné uplatniť zľavové kódy. Zľavy platia iba pri kúpe s paneolom (ako set).  

Dodatočné parametre

Kategória: Eshop
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 40 kg
Hmotnost: 40 kg

Flicker a pulzácia – aký je medzi nimi rozdiel a v čom môže byť pulzácia lepšia?

Meranie Flicker-u slnka a nášho panelu Mitochondriak od EasyLight (spektrometer UPRtek)♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image