Manuálny výškovo nastaviteľný stojan pre Mitochondriak® 2.0

Akcia
4 hodnotenia
Značka: EasyLight
€490 €408,33 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Multifunkčný, polohovateľný stojan na kolieskach určený pre panely Mitochondriak® 2.0 pulse. Stojan je možné polohovať výškovo a panel naň umiestniť horizontálne aj vertikálne.

Stojan 
je vďaka svojej praktickosti určený predovšetkým pre centrá, kliniky, či pre fyzioterapeutov, no je využívaný aj v domácnostiach, pretože je veľmi prakticky a ľahko manipulovateľný. Kolieska je možné zabrzdiť pre väčšiu stabilitu a bezpečnosť.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Náš multifunkčný, pohyblivý a polohovateľný stojan na kolieskach je určený pre panely Mitochondriak® 2.0 pulse. Stojan je možné polohovať výškovo od 112 po 162 cm, vďaka čomu ho hravo nadvihnete napríklad nad posteľ pri ležatej polohe, alebo ním osvietite osobu až po hlavu v horizontálnej polohe.

Stojan je vďaka svojej praktickosti určený predovšetkým pre centrá, kliniky, či pre fyzioterapeutov, no je využívaný aj v domácnostiach, pretože je veľmi prakticky a ľahko manipulovateľný. Kolieska je možné zabrzdiť pre väčšiu stabilitu a bezpečnosť a výšku stojanu meníte jednoducho manuálne pomocou "západiek". 

#ShowMore#

Vďaka spojeniu nášho polohovateľného stojanu a pokročilej technológií našich panelov 2.0 pulse sa budú vaši zákazníci ku Vám radi vracať :)

 

 

Manuálny stojan Mitochondriak od EasyLight - Red Light Therapy, terapia červeným a infračerveným svetlom, terapie červeným a infračerveným světlem

Na stojan je možné pripevniť:

  • 1x panel Profi 
  • až 4x panel Slim 2.0

 

Panely Slim 2.0 je možné spoločne synchronizovať pomocou kábla (súčasťou balenia) a tak si z nich jednoducho môžete vyskladať jeden väčší panel, pričom kábel do zásuvky využijete iba jeden a rovnako Vám bude stačiť jeden diaľkový ovládač.

  • Pri zložení 4 panelov Slim 2.0 získate rozmer veľkého panelu až cca 180x45 cm. 

Viac o tom, ako panely synchronizovať a prepojiť, alebo ako synchronizovať 1 diaľkový ovládač so všetkými panelmy, sa dozviete v našom pomocníkovi alebo v manuály, ktorý Vám so zariadením príde.

Manuálny stojan Mitochondriak od EasyLight - Red Light Therapy, terapia červeným a infračerveným svetlom, terapie červeným a infračerveným světlem (5)

 

Manuálny stojan Mitochondriak od EasyLight - Red Light Therapy, terapia červeným a infračerveným svetlom, terapie červeným a infračerveným světlem (8)

 

Tento manuálny stojan je možné polohovať výškovo od cca 112 po 162 cm

Polohovanie Manuálny stojan Mitochondriak od EasyLight - Red Light Therapy, terapia červeným a infračerveným svetlom, terapie červeným a infračerveným světlem (6)

 

*Na tento manuálny stojan je momentálne možné pripevniť iba panel Mitochondriak® 2.0 pulse profi a panel Mitochondriak® Slim 2.0 pulse, ktorý môžete dokonca skladať (až 4 ks dokopy) 

**Výška nôh stojanu, ktorá sa zasúva napr. pod posteľ (ak chcete panel na stojane využiť takto) je 15 cm. 

**Zasunutie stojanu pod posteľ je možné do šírky cca 35 cm.

 

Upozornenie: Na tento polohovateľný stojan nie je pri samostatnom predaji možné uplatniť zľavové kódy. Zľavy platia iba pri kúpe s paneolom (ako set).  

Dodatočné parametre

Kategória: Stojany
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 21 kg
Hmotnost: 21 kg

Flicker a pulzácia – aký je medzi nimi rozdiel a v čom môže byť pulzácia lepšia?

Meranie Flicker-u slnka a nášho panelu Mitochondriak od EasyLight (spektrometer UPRtek)♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image