O nás

Pýtate sa kto sme? Kto stojí za projektom EasyLight Mitochondriak®?

Sme dvaja bratia, ktorých spája nie len meno ("easy") a malá "podobnosť", ale aj zmýšľanieprístup k životu, či (NE)ľahostajnosť k svetlu. Obaja sme zástancom zdravého životného štýlu, no zároveň si uvedomujeme, že naše zdravie nie je len o strave a pohybe, ale aj o svetle. Svetlo je to, čo tiež vplýva na naše mitochondrie, ktoré nás udržujú zdravé!

Aj preto ten názov - Mitochondriak

IMG_20230527_075152

 

Jara možno poznáte, pretože sa dlhé roky venuje vzdelávaniu ľudí ohľadom dôležitosti cirkadiánneho rytmu, svetla, či mitochondrií a môžete ho poznať napr. z jeho webu, blogov, kníh, či prednášok, ktoré organizuje. 

Práve odtiaľto postupne vznikal prvý nápad, ktorý sme spoločne pretavili v realitu, pretože sme v tom videli zmysel. Zmysel priniesť bližšie k ľuďom aj na Slovensku niečo, čo nám po väčšine chýba. To niečo je:

...červené a infračervené svetlo.

 
 
 
 
Našim cieľomhlavnou myšlienkou je prinášať väčšie povedomie o dôležitosti a benefitoch slnečného žiarenia, ktorého najväčšou zložkou (cca 43%) je práve červenéinfračervené svetlo.  
 

"Nesnažíme sa tváriť, že sme jediný na svete, ktorý predáva takéto zariadenia. Tiež sa však nesnažíme „hacknúť“ prírodu ani napodobniť slnečné svetlo."

"Snažíme sa im len na základe našich neustále sa rozširujúcich vedomostí čo najviac priblížiť a využiť ich prírodnú liečivú silu a odovzdávať túto myšlienku ďalej. K Vám!"

 
 
SK NTB easylight mitochondriak Staráme sa o vašu svetelnu výživu_1
 Viac o našich zariadeniach aj o našej misii sa dozviete tu
 
 
NIE len kalorická výživa.
 
Dôležitá je tiež SVETELNÁ VÝŽIVA!

 

"Červené a infračervené panely EasyLight Mitochondriak sme navrhli a neustále vylepšujeme tak, aby sa sústredili na doplnenie práve tých kritických frekvencií slnečného svetla, ktoré nám v interiéri chýbajú!"

 

Našim cieľom je preto prinášať Vám spoľahlivé zariadenia a zároveň skvelý zákaznícky servis, kde Vám s výberom, či akoukoľvek otázkou, vždy radi poradíme! 

 

EasyLight, mitochondriak - terapia červeným a infračerveným svetlom 

Pomôžte nám rozšíriť myšlienku svetelnej výživy ďalej. Na sociálnych sieťach môžete označiť - #Mitochondriak alebo #easylight.sk.


 ♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image