Showroom

Navštívte náš showroom:

Ponúkame aj terapiu našim najväčším panelom Mitochondriak 3.0 Advanced priamo na mieste (rezervácie už čoskoro).

Showroom mitochondriak EasyLight mapa vstup 5 (1)

 

Adresa Showroom-u: Továrenská 924, 01841 Dubnica nad Váhom 

 

Otváracie hodiny: Sme flexibilní. Ak máte záujem prísť, kontaktujte nás prosím predom!

 

Telefón: +421902259511

Telefón Jaroslav Lachký: +421949688122

Email: easylight.sro@gmail.com

 

 

 Mapa:

 

Navigácia - ako sa ku nám dostať:

  • Náš Showroom sa nachádza vo väčšej budove, ktorú nájdete na adrese vyššie (Obrázok budovy na fotografiách nižšie - naša strana budovy je natretá symbolicky zvonku na červeno a na okne  cesty vidíte náš plagát).
  • Hneď ako zídete z hlavnej cesty, po asi 100 metroch prejdete cez otvorenú závoru, za ktorou odbočíte ihneď doprava na parkovisko. Nájdete nás tam.
  • Vstúpite do budovy a pred Vami bude recepcia. Len spýtajte na EasyLight a recepčná Vás ku nám rada odprevadí alebo zazvoňte na zvonček EasyLight na stene a prídeme po Vás dole!

 

Showroom mitochondriak EasyLight mapa vstup 3

Showroom mitochondriak EasyLight mapa vstup 2

 

Showroom mitochondriak EasyLight mapa vstup

 ♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image