Žiarovky na terapiu

Práve si prezeráte kategóriu červené a infračervené žiarovky značky EasyLight.

#ShowMore#

Žiarovky mitochondriak majú eliminovaný flicker a disponujú až 18-timi výkonnými LED diódami s vysokou intenzitou osvietenia (85 až 150 mW/cm2 pri vzdialenosti 15 až 30 cm).

Žiarovky majú 2 až 6 vlnových dĺžok (v závislosti od modelu) , pričom ako súčasť balenia obdržíte v cene aj praktickú a polohovateľnú objímku. Žiarovka 3.0 obsahuje aj dlhý, polohovateľný husací krk. 

 

Tip:

*Ak váhate a neviete sa rozhodnúť, aké zariadenie si vybrať, pozrite si naše porovnanie "jeden na jedného", kde nájdete všetky zariadenia EasyLight zoradené pekne podľa ceny a veľkosti, spolu so všetkými porovnaniami. 

**Ak si nie ste istý, ako zariadenie používať a ako ho obsluhovať, všetko nájdete v tejto sekcií Manuálov a návodov.

 

2 položiek celkom

Cena

5590
15590
Žiarovka mitochondriak od easylight (5)
LED žiarovka Mitochondriak (Darček - štipcová objímka)
Na objednávku
MITOCHONDRIAK-ZIAROVKA

Praktická žiarovka Mitochondriak je určená na lokálnu svetelnú terapiu. Žiarovka Easy Light má eliminovaný flicker a disponuje až 18-timi výkonnými LED diódami s...

 
€55 / ks
Polish 20240218 171256554
€105 –15 %
LED žiarovka Mitochondriak 3.0
Akcia
Predpredaj (skladom Apríl/Máj) (>5 ks)
ZIAROVKA-MITOCHONDRIAK-3-0

Naša nová LED žiarovka Mitochondriak 3.0 je určená na lokálnu svetelnú terapiu. Žiarovka má eliminovaný flicker, disponuje až 18 výkonnými 3W LED diódami s vysokou...

Pôvodne: €105  (–15 %)
€89,20 / ks
Detail


♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image