Affiliate

Zdieľate podobné hodnoty ako my, dbáte o cirkadiánny rytmus a dôležitosť červeného svetla a chcete s nami spolupracovať

Potom je tu pre Vás náš partnerský, affiliate program:

 

Pamätanie si cookies:

 ✔️ 30 dní

Typ provízie:

 ✔️ Percentuálny z ceny produktu

Vaša marža:

 ✔️ 10 %

Zľava zákazníka s Vašim zľavovým kódom:

 ✔️ 10 %

Ako sa registrovať do programu:

Vyplňte náš registračný formulár a následne nám napíšte (trochu sa predstavte) a uveďte aký zľavový kód chcete vygenerovať. Po schválení ho uvidíte aktívny vo svojom profile a môžete začať :)

Ako to prebieha po registrácií:
Dostanete automaticky 10% províziu z celkového predaja za odporúčanie, keď zákazník uskutoční nákup prostredníctvom vášho pridruženého odkazu alebo použije váš zľavový kód.
Dodatočné podmienky:

Každý partner musí najskôr vyplniť registračný formulár a byť ručne schválený administráciou po dohode s Jarom! Vyhradzujeme si tiež právo spolupracovať iba s ľuďmi, ktorý zdieľajú rovnaké postoje o dôležitosti svetelnej výživy a tiež sami terapiu červeným a infračerveným svetlom používajú (ideálne ak sami vlastnia aj zariadenie EasyLight). 
Dodatočné benefity: V prípade vysokej angažovanosti a predaja našich produktov možnosť získať niektoré zariadenie/panel EasyLight zdarma. 

 

 

Ak sa chcete stať našim partnerom a zdieľate podobné hodnoty + spĺňate podmienky vyššie, neváhajte nás kontaktovať alebo sa zaregistrovať. 

Registráciu do partnerského programu nájdete tu >>

Prihlásenie nájdete tu >>♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image