Predpredaj a porovnanie zariadení Mitochondriak Slim verzus Slim 2.0 pulse.

Zariadenia Mitochondriak® 3.0

Unikátne zariadenia Mitochondriak® 3.0, ktorých úlohou je „suplementovať“ naše interiérové osvetlenie červeným, infračerveným (a dokonca aj UV svetlom)! 

Zariadenia Mitochondriak® 3.0 spájajú to najlepšie z predošlých generácií 1.0 a 2.0, pričom ich súčasne vylepšujú o nové možnosti využitia a hlavne o "zbrusu" nové vlnové dĺžky, aké u nás inde nenájdete. 

  • Do našich zariadení Mitochondriak® 3.0 sme pridali do všetkých aj novú a vlastnú vlnovú dĺžku v spektre hlbokej hlbokej červenej = 760 nm. Vďaka tomu všetky naše zariadenia  Mitochondriak® 3.0 obsahujú minimálne 3 vlnové dĺžky v spektre RED a 3 v spektre NIR. Dôvodom je Cytochróm C oxidáza, štvrtý komplex v mitochondrii, ktorý produkuje deutéria zbavenú vodu, ktorý je stimulovaný práve týmito vlnovými dĺžkami. 

NOVINKA - Limitovaná edícia prototypu:

Mitochondriak® 3.0 UV portable je náš prvý, patentovaný prototyp LED panelu na baterky na trhu, ktorý obsahuje aj UV svetlo a až 8 vlnových dĺžok v jednom, praktickom a prenosnom zariadení. 

4 položiek celkom

Cena

896200
1896200
Polish 20240218 171256554
€105 –15 %
LED žiarovka Mitochondriak 3.0
Akcia
Predpredaj (skladom Apríl/Máj) (>5 ks)
ZIAROVKA-MITOCHONDRIAK-3-0

Naša nová LED žiarovka Mitochondriak 3.0 je určená na lokálnu svetelnú terapiu. Žiarovka má eliminovaný flicker, disponuje až 18 výkonnými 3W LED diódami s vysokou...

Pôvodne: €105  (–15 %)
€89,20 / ks
Detail
Panel Mitochondriak 30 mini
ZADARMOZADARMO €299 –10 %
Mitochondriak 3.0 mini
Novinka Tip Doprava zadarmo
Predpredaj (skladom Apríl/Máj) (>5 ks)
MITOCHONDRIAK-3-0-MINI

Náš nový, praktický panel Mitochondriak 3.0 mini je na baterky, je prenosný a obsahuje až 6 vlnových dĺžok. Je skvelým pomocníkom do každej domácnosti, pri zraneniach,...

Pôvodne: €299  (–10 %)
€268 / ks
Detail
EasyLight Mitochondriak 3 portable prototype s UV titulná fotka na výšku
ZADARMOZADARMO
Mitochondriak 3.0 UV portable
Doprava zadarmo
Predpredaj (skladom Apríl/Máj) (>5 ks)
MITOCHONDRIAK 3_0 UV PORTABLE PROTOTYPE

Prvý prototyp svojho druhu - LED panel Mitochondriak® 3.0 UV portable, ktorý obsahuje aj UV svetlo. Prenosný, praktický a tichý panel na baterky, s minimálnym EMP...

 
€929 / ks
Detail
Mitochondriak 3.0 Advanced  Elektrický polohovateľný stojan
ZADARMOZADARMO
Mitochondriak 3.0 Advanced Elektrický polohovateľný stojan
Novinka Doprava zadarmo
Na zákazku
MITOCHONDRIAK-3-0-ADVANCED

Panel Mitochondriak® 3.0 Advanced je najväčší a najpokročilejší panel na Česko Slovenskom trhu, aký nájdete. Je vysoký takmer 180 cm a širokí 46 cm, vďaka čomu pokryje...

 
€6 200 / ks
Detail

*Ak váhate a neviete sa rozhodnúť, aké zariadenie si vybrať, pozrite si naše porovnanie "jeden na jedného", kde nájdete všetky zariadenia EasyLight zoradené pekne podľa ceny a veľkosti, spolu so všetkými porovnaniami.

Celé porovnanie nájdete tu >>

**Ak si nie ste istý, ako zariadenie používať a ako ho obsluhovať, všetko nájdete v tejto sekcií Manuálov a návodov.

 ♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image