Mitochondriak® 3.0 Advanced Elektrický polohovateľný stojan

Novinka
6 hodnotení
Značka: EasyLight
€6 200 €5 166,67 bez DPH €6 200 / 1 ks
Na zákazku
Môžeme doručiť do:
17.9.2024
Možnosti doručenia

Panel Mitochondriak® 3.0 Advanced je najväčší a najpokročilejší panel na Česko Slovenskom trhu, aký nájdete. Je vysoký takmer 180 cm a širokí 46 cm, vďaka čomu pokryje plnou intenzitou "napriamo" úplne celé telo. Panel je vďaka svojej veľkosti a pokročilým funkciám s dotykovým ovládacím panelom určený pre pokročilých biohackerov, profesionálnych športovcov, športové kluby, fitness, či welness centrá alebo fyzio kliniky

 

 *Ak máte o tento panel záujem, kontaktujte nás prosím predom e-mailom a uveďte Vaše telefónne číslo, aby sme Vám mohli zavolať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Panel Mitochondriak® 3.0 Adnavced disponuje až 960-timi výkonnými, no úspornými LED diódami a obsahuje až 6 programovateľných vlnových dĺžok (630, 670, 760, 810, 850 a 900 nm). Vlnové dĺžky sú s možnosťou ľubovoľného nastavovania a to platí aj o pulzácii - v reálnom čase. Vlnové dĺžky jednoducho dotykom prsta na displeji viete vypnúť, zapnúť alebo zmeniť intenzitu od 0 po 100%.

Dotykový ovládací displej sa dá ľahko upnúť na bočnú stranu panelu, no tiež vziať do ruky. Panel je predávaný spolu s elektrickým polohovateľným stojanom (na horizontálne použitie nad lehátkom) aj s nástenným zavesením (na vertikálne použitie v stoji). 

 

 

 #ShowMore#

Ste profesionálny športovec, biohacker, majiteľ fitness, či wellness centra, alebo len jednoducho "náročný používateľ", ktorý hľadá to najlepšie? Potom je panel Advanced pre Vás! 

Panel Mitochondriak® 3.0 Advanced obsahuje až 6 vlnových dĺžok, a v porovnaní s generáciou 2.0 má pridanú 760 aj 900 nm, a má v sebe zabudované novinky, medzi ktoré spadá customizovateľná pulzácia, ktorú si na dotykovom displeji nastavíte ľubovoľne od až po 5 tisíc Hertzov.

Panel má tiež ľubovolné nastavenie intenzity od 0 po 100% aj zapnutie/vypnutie každej vlnovej dĺžky samostatne, má vstavaný reproduktor s možnosťou párovania cez Bluetooth (keď je vypnutý - nevyžaruje EMF), ďalej obsahuje možnosť pripojiť aj tzv. TENs jednotky (toto je určené pre odborníkov, či certifikovaných ľudí). 

Ovládanie panelu na dotykovom displeji:

 

VID-20240131-WA0001-ezgif.com-optimize

 

Panel Advanced obsahuje v menu  6 rôznych nastavení, kde spadá: plná nastaviteľnosť intenzity vlnových dĺžok, spárovanie s telefónom a následná možnosť prehrávania hudby, časovač, plne nastaviteľná pulzácia.

Čo by ste povedali na 2 terapie v 1 zariadení Mitochondriaka® 3.0 Advanced? Pretože práve to ponúka náš najnovší panel: svetlo + TENS jednotku. 

 

1. Časovač (Timer):

Stlačením "+" alebo "-" na obrazovke si nastavujete čas. Je to dotykový displej.  Odporúčaná doba používania je Vo všeobecnosti 20 až 30 minút na terapiu.

 

2. Voľba vlnovej dĺžky (Mode):

Na panely si môžete ľubovoľne zapnúť/vypnúť vlnové dĺžky. Nadizajnujte si svoju terapiu presne na mieru sebe, či svojmu klientovi. 

Použite napríklad 670 nm na po výkone u športovca, alebo kombináciu 630 a 670 nm na podporu pokožky, či rast vlasov. Naopak pre zlepšenie čreva a hlbší prienik sa Vám môže hodiť najmä 850 a 900 nm a červené svetlo môžete úplne vypnúť. 

 

3.Nastavenie intenzity (Dimming):

Na panely si môžete vlnové dĺžky aj ľubovoľne svyšovať alebo znižovať na intenzite od 0 až po 100%. 

 

4.Voľba/nastavenie pulzácie (Pulse):

Pulzáciu si môžete tiež nastaviť ľubovoľne, od 1 po 5000 Hz. Nastavujete jednoducho na dotykovom displeji. 

 

5.TENS jednotka (Tens pad):      

Transkutánna nervová stimulácia (alebo TENS , skratka pre transkutánnu elektrickú stimuláciu nervov ) spočíva v dodaní elektrických impulzov prostredníctvom elektród umiestnených na koži v blízkosti bolestivej oblasti alebo na nervovej dráhe. Náš panel je uspôsobený aj na to. 

                

6.Bluetooth/hudba (Music):

Na panely môžete zapnúť bluetooth, nastaviť si hlasitosť a následne si so zariadením spárovať telefón. Takto môžete počas terapie prehrávať hudbu, či počúvať podcast.

 

 

Intenzita panelu Advanced:

Panel Advanced má intenzitu pri zapnutí všetkých vlnových dĺžok na 100% 75 až 80 mW/cm2 pri vzdialenosti 75 cm, čo je ideálna vzdialenosť na terapiu, keď je panel horizontálne nad lehátkom. 

Panel Mitochondriak 3 Advanced meranie spektrometer a Solarmeter

Panel Mitochondriak 3 Advanced meranie spektrometer 5

 

Ako používať panel Advanced:

1. Montáž:

Zariadenie zmontujte jedným z 3 spôsobov podľa manuálu. Zariadenie dodávame s elektrickým polohovateľným stojanom (na horizontálne využitie), alebo s nástenným zavesením (vertikálne použitie v stoji). Prípadne ho môžete nechať opretý o stenu (panel má nožičky). 

Viac o montáži panelu a stojanu nájdete aj v pomocníkovi>>

2. Aplikácia:

Panel vo všeobecnosti odporúčame využiť na terapiu vo vzdialenosti cca 50 až 100 cm od tela, po dobu 10 až 30 minút. Raz, pripadne viackrát denne, podľa potreby. 

 • Pri ošetrení povrchových častí tela (pokožka, svaly, kolagén,...) odporúčame 10 až 20 minút.
 • Pre ošetrenie hlbších častí tela (kosti, kĺby, šľachy, orgány, mozog), odporúčame 20 až 30 minút (prípadne viac). 
 • Pri vážnych ochoreniach mozgu odporúčame aj dlhšie sedenia za pomoci pulzácie, kvôli doručeniu väčšieho množstva fotónov do mozgu (po konzultácií s lekárom).

 

Náš panel Advanced je dostatočne veľký, vďaka čomu hravo osvieti plnou intenzitou celé telo od členku po vrch hlavy. Takýmto spôsobom môžete maximalizovať benefity a posunúť ich až do "terapeutických" rozmerov!

Na panely tiež viete vlnové dĺžky ľubovoľne zapínať/vypínať a meniť ich intenzitu od 0 po 100% a rovnako aj pulzáciu (od 1 po 5 tisíc Hz), vďaka čomu viete terapiu nadizajnovať presne tak, ako potrebujete. 

Panel obsahuje aj vstavaný reproduktor a možnosť zapnutia hudby pomocou spárovania cez bluetooth. Takto si Váš zákazník terapiu vychutná ešte viac.

Panel Mitochondriak 3.0 Advanced a žena

Panel Advanced rozmeryPanel Advanced sds

 

 Rozloženie LED diód v panely:

Rozlozenie LED panel Advanced

Mitochondriak 3 od EasyLight vlnové dĺžky

 

 

Prečo pridávame do panelov Mitochondriak® 3.0 aj 760 nm? Využime plný potenciál mitochondrie:

Naše nové zariadenia Mitochondriak® 3.0 obsahujú 3 vlnové dĺžky v spektre RED, vrátane 760 nm a 3 v spektre NIR. Dôvodom je Cytochróm C oxidáza, štvrtý komplex v mitochondrii, ktorý produkuje deutéria zbavenú vodu
 
Jedna z najznámejších výskumníkov v oblasti RLT, Tina Karu, našla už dávno štyri akčné vrcholy v červenej až blízkej infračervenej oblasti: 620, 680, 760 a 820 nm, ktoré podľa nej patria do absorpčných spektier tzv. "redox aktívnych centier" cytochrómu c oxidázy (menoviteredukovaného CuA, oxidovaného CuB, redukovaného CuB. a oxidovaného CuA). 
 
 Tiina Karu Štúdia cytochrom C oxidaza aktivovaný červeným a infračerveným svetlom

 

To znamená, že pri pokrytí všetkých vlnových dĺžok RED (630, 670 a 760 nm) + NIR (810 až 900 nm) dokážete mitochondrii dodať najväčší stimul.

Viac o bunkovom dýchaní, deutériu aj o vode zbavenej deutéria si môžete prečítať aj v tomto našom článku.

 

S panelom Mitochondriak® 3.0 Advanced získavate:

 • Panel Mitochondriak® 3.0 Advanced
 • Napájací sieťový kábel
 • Odnímateľný dotykový displej
 • Napájací kábel pre TENS jednotku
 • TENS elektródy
 • Ochranné okuliare
 • Stojan/zavesenie a príslušenstvo k montáži 
 • 6 vlnových dĺžok
 • Manuál

IMG_20240211_180902

IMG_20240210_182520

 

Viete v čom sú naše zariadenia výnimočné?

1 Zariadenia EasyLight Mitochondriak, v čom sú výnimočné2 Zariadenia EasyLight Mitochondriak, v čom sú výnimočné

*Ak máte o tento panel záujem, kontaktujte nás prosím e-mailom a uveďte Vaše telefónne číslo, aby sme Vám mohli zavolať.

 

*Všetky potrebné návody aj časté otázky nájdete v našom pomocníkovi.
**Ak máte akúkoľvek inú otázku, neváhajte nás kontaktovať!
 
 

Aká je naša misia:

"Nesnažíme sa „hacknúť“ prírodu ani napodobniť slnečné svetlo. Snažíme sa im len čo najviac priblížiť využiť ich prírodnú liečivú silu!"

Priblížme sa prírode aj slnečnému svetlu a objavme svoj plný potenciál! 

Mitochondriak®

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zariadenia Mitochondriak® 3.0
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 55 kg
Model: Mitochondriak 3.0 Advanced
Rozmer (v cm): 174*46*8,5
Hmotnosť (kg): 55
Hmotnosť el. stojanu (kg): 40
Intenzita: 75 až 80 mW/cm2 pri vzdialenosti 75 cm (ideálna vzdialenosť na terapiu, keď je panel horizontálne nad lehátkom)
Spotreba (Watt):: 1200
Počet LED: 960
Uhol osvietenia: 30 °
Chladiace ventilátory: 6 ks
Vlnové dĺžky: 630, 670, 760, 810, 850, 900 nm
Dotykový ovládací displej: ÁNO
Zmena intenzity: ÁNO (každá vlnová dĺžka samostatne, od 0 po 100%)
Pulzácia: ÁNO (Ľubovoľne od 1 po 5 000)
Časovač: Áno, nastaviteľný od 0 po 30 minút
Materiál: Hliník
Ochranné sklo: Áno, LED sú chránené akrylovým sklom
Vhodný na využitie: Celotelové
Životnosť LED: 50 000 hodín (137 rokov pri svietení 60 min./ denne)
Frekvencia: 50/60 Hz
Vstupné napätie: AC 110-240 V
Flicker: Redukovaný (Zero flicker)
EMP (EMF): V odporúčanej vzdialenosti nulové
Bluetooth: ÁNO (Zariadenie je možné spárovať cez bluetooth s iným zariadením a prehrávať hudbu)
Bluetooth EMF: Pri vypnutom bluetooth je EMF nulové
TENs pad: Áno (možnosť využiť TEN jednotky pod dohľadom odborníka)
Záruka: 2 roky

Flicker a pulzácia – aký je medzi nimi rozdiel a v čom môže byť pulzácia lepšia?

Krátke predstavenie a meranie panelu Mitochondriak 3.0 Advanced:

Meranie Flicker-u slnka a nášho panelu Mitochondriak od EasyLight (spektrometer UPRtek)♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image