LASER

Malé, praktické, prenosné a účinné. To sú lasery mitochondriak

#ShowMore#

*Ak váhate a neviete sa rozhodnúť, aké zariadenie si vybrať, pozrite si naše porovnanie "jeden na jedného", kde nájdete všetky zariadenia EasyLight zoradené pekne podľa ceny a veľkosti, spolu so všetkými porovnaniami.

Celé porovnanie nájdete tu >>

 

**Ak si nie ste istý, ako zariadenie používať a ako ho obsluhovať, všetko nájdete v tejto sekcií Manuálov a návodov.

 

1 položiek celkom

Cena

189190
1189190
Laser mitochondriak pulse od easylight (7)
ZADARMOZADARMO €199 –5 %
LASER Mitochondriak® pulse (Darček: prenosná taštička)
Novinka Tip Doprava zadarmo
Skladom (>5 ks)
LASER MITOCHONDRIAK

Praktický, vreckový red light laser Mitochondriak® na baterky s cestovnou taštičkou, ktorý sa uplatní pri liečbe akné, prevencií pohybových ochorení, na svaly,...

Pôvodne: €199  (–5 %)
€189 / ks
Detail


♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image