LASER Mitochondriak® pulse (Darček: prenosná taštička)

Novinka Tip
37 hodnotení
Značka: EasyLight
€199 –5 % €189 €157,50 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Praktický, vreckový red light laser Mitochondriak® na baterky s cestovnou taštičkou, ktorý sa uplatní pri liečbe akné, prevencií pohybových ochorení, na svaly, šľachy, či kĺby. LASER obsahuje až 5 LED diód v spektre modrá (1x460 nm), červená (1x630 + 1x670 nm) a infračervená (1x850 + 1x900 nm). Svetlo je možné prepínať podľa požiadaviek (8 módov), zapnúť iba modré, iba červené, iba infračervené alebo všetky + laser ma aj novú technológiu pulzácie (10 Hz). Detailné informácie

Podrobný popis

LASER je možné prepínať tlačidlom podľa požiadaviek a obsahuje až 8 módov. Na laseri máte možnosť zapnúť iba červené (RED), iba infračervené (NIR), iba modré (BLUE) alebo všetky. Na viac máte pri každej zo 4 funkcií možnosť zvoliť tzv. "kontinuálny mód" (vhodný na bežné osvecovanie sa) alebo terapeutický mód 10 Hz pulzácie (vhodné napr. pri bolestiach, či neurotransmiterroch/mozgových vlnách). 

LASER sa výborne uplatní pri liečbe/prevencií pohybových ochorení, pôsobí analgeticky aj protizápalovo, urýchľuje hojenie svalov, šliach a kĺbov. Tiež môže byť vhodný ako pomocník pri čreve/mikrobióme, ale aj na regeneráciu kĺbových chrupaviek, či pri ružovke.

#ShowMore#

Majte svojho praktického pomocníka neustále so sebou:

Náš laser Mitochondriak® pulse je bezkonkurenčne najbezpečnejšie a zároveň najspratnejšie riešenie pre každého, kto chce si chce terapiu dopriať vždy, keď ju potrebuje. Laser je na baterky, vďaka čomu nevyžaruje tzv. EMF a dostanete ho spolu s praktickou malou taštičkou (aj šnúrkou na kľúče), vďaka čomu si ho vezmete kedykoľvek a kdekoľvek. 

Praktický, spratný a vhodný na brucho, mikrobióm, od bolesti, na kĺby a mnoho ďalšieho:

Môžete ho použiť jednoducho a bez námahy kedykoľvek a kdekoľvek na kolená, ramená, krk, zápästie, črevo, či brucho. Prsty, okolo pása, členkov alebo tváre alebo kdekoľvek inde kde cítite bolesť. Toto zariadenie je vhodné aj pre domáce zvieratá, ako sú psy, mačky, prípadne ho viete využiť v prvom móde aj ako večernú baterku do tmy.

Prvý mód je schválne nastavený ako červený, aby ste laser mohli kedykoľvek zapnúť, aj v noci, bez obáv z modrého svetla. Takto ho viete využiť napr. niekde na ceste po tme, prípadne doma, na ceste na WC, apod. 

Rozloženie LED diód pre laser mitochondriak pulse

Vstavaný časovač a špeciálna pulzácia = bezpečnosť a efektívnosť v jednom:

Laser má naviac zabudovaný 5-minútový časovač vypnutia a obsahuje 2 špeciálne módy pulzácie (rýchly - tzv. "kontinuálny mód" a 10 Hz), vďaka čomu sa nemusíte báť, že by ste svojej pokožke dodali priveľa ožiarenia

Laser sa po 5 minútach vždy vypne (nemusíte teda sledovať stopky) a vďaka pulzácií svetlo prenikne hlbšie a zároveň nevyhreje pokožku (bezpečnosť)!

 

 

Ovládanie laseru (8 módov):

Laser sa ovláda veľmi jednoducho jedným hlavným tlačidlom. Každé stlačenie = ďalší program.

 • Stlačte 1. krát: červená (630 + 670 nm) – svieti tzv. „kontinuálny mód“;
 • Stlačte 2. krát: červená (630 + 670 nm) - pulzácia 10 Hz:
 • Stlačte 3. krát: infračervené svetlo (850 + 900 nm) - svieti tzv. „kontinuálny mód“;
 • Stlačte 4. krát: infračervené (850 + 900 nm) - pulzácia 10 Hz:
 • Stlačte 5. krát: modré svetlo (460 nm) - svieti tzv. „kontinuálny mód“:
 • Stlačte 6. krát: modré svetlo  (460 nm) - pulzácia 10 Hz;
 • Stlačte 7. krát: svieti všetkých päť vlnových dĺžok - tzv. „kontinuálny mód“;
 • Stlačte 8. krát: svieti všetkých päť vlnových dĺžok - pulzácia 10 Hz:
 • Stlačte znova: laser sa vypne.
 

 

Ako fungujú jednotlivé tipy svetla použité v lasery:

 • Červené svetlo (630 a 670 nm) preniká cca 1 až 2 cm do povrchu kože, kde je absorbované najmä mitochondriami v bunkách. Zlepšite tak mitochondriálnu aktivitu a uvoľnite viac ATP, peroxidázy, proteínov a iných živín, čím sa zvýši metabolizmus buniek a podporí sa oprava bunkových tkanív.

Červené svetlo s vlnovou dĺžkou 670 nm tiež zlepšuje viskozitu vody v mitochondriách, vďaka čomu budú Vaše mitochondrie lepšie pracovať, tvoriť viac energie, aj vody a Vy budete energetickejší, vitálnejší a hydratovaný. 

 

 • Infračervené svetlo (850 a 900 nm) preniká do tkanív a kostí najhlbšie (cca 10 cm), vďaka čomu vyvoláva účinok na podporu krvného obehu, na zmiernenie bolesti a uvoľnenie svalov.

Vďaka vysokej intenzite laseri a špeciálnej pulzácií zároveň svetlo z laseru preniká veľmi hlboko a nevyvoláva výhrevný efekt.

 

U nás v EasyLight však myslíme v prvom rade na bezpečie a cirkadiánny rytmus a preto sme v laseri Mitochondriak® pulse intenzitu modrého svetla prispôsobili, a z celkového svetla tvorí iba 2%. Takto sa vaša terapia pri akné, kde využijete súčasne modré, červené, aj infračervené svetlo, stane ešte efektívnejšou, rýchlejšou a veľmi bezpečnou.

Laser porovnanie

Viac o účinkoch terapie červeným a infračerveným svetlom v kombinácií s modrým sa dočítate aj v tomto článku >>

 

Ako laser Mitochondriak® pulse používať:

 • Laser odporúčame vo všeobecnosti počas dňa aplikovať v jednom bode (napr. koleno, dlaň, brucho,...), zo vzdialenosti 1 až 2 cm, po dobu 5 minút, raz až dvakrát denne, v závislosti od problému.
 • Pri ošetrení bežných tkanív (pokožka, kosti, kĺby, šľachy, svaly, črevo a mikrobióm) odporúčame využiť prvý „kontinuálny mód“, zo vzdialenosti 2 až 5 cm a aktivovať červené alebo infračervené svetlo po dobu 5 až 10 minút (prípadne prestriedať – 5 minút jedno a 5 minút druhé).
 • Pri ošetrení hlbších tkanív (orgánov, kostí, kĺbov, šliach) odporúčame využiť prvý „kontinuálny mód“, zo vzdialenosti 1 až 2 cm, aktivovať infračervené svetlo a osvecovať sa po dobu 10 až 20 minút (to znamená 2 až 4 cykly).
 • Pre ošetrenie pleti, akné, či antimikrobiálny efekt odporúčame zapnúť všetkých 5 vlnových dĺžok a využiť prvý „kontinuálny mód“ zo vzdialenosti cca 2 až 5 cm, po dobu 5 až 10 minút.
 • Pri bolestiach odporúčame využiť najmä 10 Hz pulzáciu.
 • Pre zlepšenie kognitívnych funkcií, či pamäte odporúčame zapnúť iba infračervené svetlo (NIR), vyskúšať kontinuálny mód alebo 10 Hz pulzáciu a laser namieriť na temeno hlavy, prípadne spánkovú časť po dobu 5 minút. 
   

 

Vlnové dĺžky použité v lasery Mitochondriak® pulse:

Laser vlnové dĺžky

 

*Ak Vás zaujíma porovnanie všetkých našich zariadení "jeden na jedného", pozrite si túto tabuľku.

**Ak si nie ste istý, ako zariadenie používať a ako ho obsluhovať, všetko nájdete v tejto sekcií Manuálov a návodov.

Dodatočné parametre

Kategória: LASER
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 1.2 kg
Model: Laser mitochondriak pulse
Rozměry laseru (v*š*h): 12,5*3*3 cm
Rozměr balení (v*š*h): 22*13*5 cm
Hmotnost balení: 1,2 kg
Hmotnost laseru: 240 g
Intenzita (solarmeter): Viac ako 200 mW/cm2 (při 2cm vzdálenosti)
Intenzita (spektrometer): cca 230 mW/cm2
Příkon (spotřeba energie): 7,4 Wh (Watt hodin)
Napájení: Litiová baterie 18650 3,7V 2000mAh
Počet LED diod: 5
Úhel osvícení: 30 stupňů
Vlnové délky: 630nm + 670nm (červené světlo) / 850nm+ 900nm (infračervené světlo) / 460nm (modré světlo)
Pulzace: Ano (10 Hz)
Volba RED/NIR/BLUE: Ano, laser je možné přepínat
Vhodný na využití: lokálně (cílená terapie) + vhodné i na využití místo baterky
Vestavěný časovač: Ano, laser se vždy automaticky vypne po 5 min.
EMP (EMF): Žádné (laser je na baterii a není napojený na síť)
Integrovaná ochrana LED diod: Ano, laser obsahuje ochranné sklo
Integrovaná šňůrka na přenos: Ano, laser si můžete připevnit např. na klíče
Ochranné pouzdro: Ano
Životnost LED: 50 000 hodin (137 let při svícení 60 min. denně)
Záruka: 1 rok


♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image