Pohybový RED senzor mitochondriak®

Novinka
74 hodnotení
Značka: EasyLight
€20,90 €17,42 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Nabíjateľný pohybový senzor mitochondriak® s červeným svetlom pre lepší a nerušený spánok. Vhodný do každej domácnosti, do spálne, či chodby, pre dospelých aj bábätká.

Neobsahuje žiadne modré svetlo (zero blue light) ani flicker. Vstavaný magnet na uchyteniebatéria a USB nabíjačka súčasťou balenia. 

Noc      Spánok      Zero blue light      Cirkadiánny rytmus

 

 


Lepší spánok     Aj pre bábätká     Zero blue light    Cirkadiánny rytmus

 Detailné informácie

Podrobný popis

Zlepšite svoj spánok:

Náš červený senzor mitochondriak® je vhodný ako zdroj svetla na večer aj noc, ktorý nenaruší váš cirkadiálny rytmus. Je vhodný rovnako pre deti aj pre dospelých. Na zadnej strane senzora sa nachádza magnet, takže sa dá jednoducho pripevniť na akýkoľvek kovový povrch, no ľahko ho postavíte aj kdekoľvek na stôl, či policu.

#ShowMore#

Senzor nie je napojený na sieť, neobsahuje žiadne škodlivé modré svetlo a preto je úplne bezpečný. S takýmto osvetlením sa Vám už nikdy nestane, že si v noci "rozhádžete" spánok, ak náhodou budete musieť vstať na WC, či ku bábätku. 

Nabíjateľný      Pohybový senzor      Zero blue light          Magnetická úchytka
  Úsporný    Reaguje na pohyb    Žiadne modré svetlo   Magnetický

 

 

100% žiadne modré svetlo ani flicker - preverené certifikovaným spektrometrom:

 

 

Náš červený senzor neobsahuje žiadne modré svetlo ani flicker a dokonca ani EMF, vďaka čomu je absolútne bezpečný a vhodný na večerné, či nočné svietenie!

 

Pohybový senzor s červeným svetlom, ktorý neovplyvňuje Váš cirkadiánny rytmus a je energeticky úsporný!

Väčšina bežných osvetlení má flicker aj modré, či zelené svetlo, ktoré môžu zhoršovať kvalitu melatonínu a teda aj náš spánok. Náš senzor má vstavanú nabíjateľnú batériu (nabíjačka je súčasťou balenia), nemá žiadny flicker a vysiela iba príjemné červené svetlo

Senzor si jednoducho pomocou vstavanej magnetickej úchytky umiestnite kam potrebujete, napríklad do chodby, detskej izby, pracovne a môžete ho nechať zapnutý stále alebo prepnúť na pohybový senzor (bude sa zapínať sám, akonáhle sa zotmie a zaregistruje pohyb). 

Senzor je vhodný do každej domácnosti, pre dospelých aj bábätká. Neobsahuje žiadne modré svetlo (zero blue light) ani flicker. Vstavaný magnet na uchytenie, vstavaná nabíjateľná batéria a USB nabíjačka súčasťou balenia. 

Nabíjateľný      Pohybový senzor      Zero blue light          Magnetická úchytka
  Úsporný    Reaguje na pohyb    Žiadne modré svetlo   Magnetický

 

Ako senzor obsluhovať:

  • Pred prvým použitím nabite.
  • Senzor umiestnite kdekoľvek potrebujete (možnosť postaviť na hranu, položiť alebo pripevniť na akýkoľvek kovový povrch vďaka vstavanému magnetu).
  • Zvoľte jednu z 3 polôh na vypínači (podľa obrázka).

 

  1. Poloha (AUTO) - Senzor reaguje na pohyb. Senzor sa zapne automaticky keď sa zotmie (na svetle sa nezapne) a pri pohybe v blízkosti cca do 2 až 5 metrov. Senzor zhasne po cca 20 až 25 sekundách bez pohybu
  2. Poloha (OFF) - Svetlo je vypnuté (OFF)
  3. Poloha (ON) - Svetlo svieti stále, pokým ho manuálne nevypnete. Vhodné napr. do izby, či spálne ako večerné svietenie. 

 Pohybový RED senzor mitochondriak Ovládanie

 

 

*Ak Vás zaujíma viac o tom, ako si ľahko zlepšiť kvalitu spánku, pozrite si tento praktický článok 5 tipov ako zlepšiť spánok.

**A ak si nie ste istý, ako zariadenie používať a ako ho obsluhovať, všetky potrebné návody aj časté otázky nájdete v našom pomocníkovi.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečné interiérové osvetlenie
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.2 kg
Model: Pohybový RED senzor mitochondriak
Rozměr senzoru: 90*75*20mm
Rozměr krabičky: 95*85*28 mm
Váha: 0,15 kg
Intenzita osvícení: cca 200 LUX pri 10 cm
Výkon: 2 W
Světelný zdroj: 6*0,5 W / LED
Vlnová délka: 630 nm (620 až 640 nm)
Účinnost senzoru: 5 m - 120 °
Zhasnutí světla: 20 ± 5 sekund (bez detekce pohybu)
Nabíjení: 3,7V 600MaH polymerová baterie - nabíjitelná)
Bateria + nabíječka: Jsou součástí balení
Materiál: Plast
Záruka: 1 rok

Meranie pohybového RED senzoru mitochondriak spektrometrom:

Okuliare proti modrému svetlu mitochondriak:♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image