Sety

Tu nájdete výhodné SETY našich multifunkčných a plne polohovateľných stojanov so zariadeniami Mitochondriak. Naše sety predstavujú to najlepšie, čo môžete na našom trhu z terapie červeného a infračerveného svetla nájsť. Určené pre pokročilých používateľov, biohackerov, profesionálnych športovcov, športové kluby, fitness, či welness centrá alebo kliniky. 

1 položiek celkom

Cena

27502751
127502751
1500px 20230727 172654
ZADARMOZADARMO od €2 849–3 %
Mitochondriak® 2.0 pulse Profi
Novinka Tip Doprava zadarmo
Na dotaz
PANEL PROFI - PODLAHOVY STOJAN

Panel Mitochondriak® 2.0 pulse Profi je veľký panel, ktorý pokryje prakticky celé telo, pričom je určený pre pokročilých biohackerov, profesionálnych...

Pôvodne: €2 849  (–3 %)
od €2 750 / ks

Informácie pre výber vhodného stojanu: 

Podlahový podstavec:

  • Hodí sa Vám, ak s panelom nechcete hýbať a stačí Vám ho mať len rovno postavený na Zemi!

*Ak si nie ste istý, ako stojan zmontovať a obsluhovať, všetko nájdete v tejto sekcií POMOCNÍK.♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image