Predpredaj a porovnanie zariadení Mitochondriak Slim verzus Slim 2.0 pulse.

EasyLight kalkulačka

Chcete svoju terapiu "vziať do vlastných rúk" a nastaviť si čas podľa seba? Prípadne patríte medzi pokročilých biohackerov, ktorí riešia štúdie, detaily, Jouly a nestačia im iba všeobecné odporúčania? Ak áno, je tu pre Vás táto praktická kalkulačka. My zákazníkom nepredávame iba produkt. Predávame v prvom rade zážitok, myšlienku zdravého životného štýlu a vedomosti.

Našim zákazníkom chceme terapiu čo najviac uľahčiť a preto sme si pre každého zákazníka pripravili praktický pdf protokol, ktorý obdržíte na email po objednaní akéhokoľvek zariadenia, tiež sekciu so všetkými návodmi a manuálmi a rovnako túto kalkulačku! K dispozícií je pre všetkých, aj pre tých, ktorí vlastnia iné zariadenie ako EasyLight. 

Do tabuľky napíšte údaje z Vášho panelu/žiarovky v danej vzdialenosti (nájdete v manuáli) + Vami požadovanú dávku v Jouloch, ktorú chcete dosiahnúť (nájdete napr. aj vo vybraných štúdiách) a stlačte "vypočítať". Následne nastavte podľa výsledku časovač a relaxujte. Jednoduché :) 

 

EasyLight Kalkulačka Osvecovania sa panelom

 

5 Praktických tipov pre lepší spánok

Spánok je nevyhnutnou súčasťou nášho každodenného ...

Aké vlnové dĺžky obsahujú panely EasyLight a ako sú rozložené

Aké vlnové dĺžky obsahujú panely EasyLight, prečo ...

Štúdie a účinky terapie červeným a infračerveným svetlom

Tu sú konkrétne účinky a benefity, aké terapia čer...♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image