Predpredaj a porovnanie zariadení Mitochondriak Slim verzus Slim 2.0 pulse.

RED žiarovka E27 Mitochondriak

Akcia Tip
6 hodnotení
Značka: EasyLight
€21 –15 % €17,85 €14,88 bez DPH €17,85 / 1 ks
Predpredaj (skladom Apríl/Máj) (>5 ks)
Možnosti doručenia

Nová, praktická interiérová žiarovka s teplým červeným svetlom pre lepší a nerušený spánok. Žiarovka nemá flicker, je na bežnú E27 objímku, a je úsporná (7 W), takže sa hodí do každej domácnosti. Je vhodná hlavne na večer do spálne, izieb, či chodby, pre dospelých aj deti.


Neobsahuje žiadne modré ani zelené svetlo  a nemá flicker (tzv. zero flicker)

Noc         Zero blue light          Cirkadiánny rytmus
Lepší spánok         Žiadne modré svetlo     Cirkadiánny rytmusDetailné informácie

Podrobný popis

Naša nová, praktická interiérová žiarovka s teplým červeným svetlom pre lepší a nerušený spánok. Žiarovka je na bežnú E27 objímku, a je úsporná (7 W), takže sa hodí do každej domácnosti. Je vhodná hlavne na večer do spálne, izieb, či chodby, pre dospelých aj bábätká.

Žiarovka neobsahuje žiadne modré ani zelené svetlo  a nemá flicker (tzv. zero flicker). Je navrhnutá minimalisticky, aby podporovala Váš melatonín a nerušený spánok, aj cirkadiánny rytmus

#ShowMore#

 

100% žiadne modré svetlo ani flicker - preverené certifikovaným spektrometrom!

 

 

Noc         Zero blue light          Cirkadiánny rytmus
Lepší spánok         Žiadne modré svetlo     Podpora melatonínu

 

Naša RED E27 žiarovka je vďaka zero flicker-u a nízkemu EMP skvelým a upokojujúcim večerným osvetlením, ktoré je ideálnou voľbou v domácnostiach po západe slnka.

Môžete skombinovať s okuliarmi proti modrému svetlu, či RED senzorom mitochondriak a vytvorte si doma dokonalú atmosféru a zažite kvalitný spánok. 

IMG_20240210_131342

E27 RED ziarovka mitochondriak spektrum vlnove dlzky


Žiarovka funguje na bežnú E27 objímku a 100 až 240 Volt. Má 7 W.

 

*Ak Vás zaujíma viac o tom, ako si ľahko zlepšiť kvalitu spánku, pozrite si tento praktický článok 5 tipov ako zlepšiť spánok.

**A ak si nie ste istý, ako zariadenie používať a ako ho obsluhovať, všetky potrebné návody aj časté otázky nájdete v našom pomocníkovi.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečné interiérové osvetlenie
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.5 kg
Model: RED E27 žiarovka mitochondriak
Teplota: 1000 Kelvin
Svietivosť: 600-700lm
Flicker: Zero flicker
Vstupné napätie: AC 110-240 V
Frekvencia: 50/60 Hz
Príkon: 7 W
Vlnová dĺžka: Oranžovo červená


♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image