Podlahový podstavec pulse profi

5 hodnotení
Značka: EasyLight
€99 –9 % €90 €75 bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
8.10.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Praktický, vkusný a ľahký podlahový stojan, určený na panel mitochondriak 2.0 pulse profi. Má krásny, lesklý, a minimalistický vzhľad, vďaka čomu ešte viac zvýrazní samotný panel. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický, vkusný a ľahký stojan, ktorý je vhodný na každodenné používanie. Stojan je určený na panel mitochondriak 2.0 pulse profi a je ideálnou voľbou pre každého, kto chce mať svoj panel "pevne na zemi", napríklad z dôvodov nerovnosti podlahy v interiéri. 

Stojan má krásny, lesklý, a minimalistický vzhľad, ale čo je hlavné, je veľmi praktický.

 #ShowMore#

Panel je možné jednoducho vytiahnuť a zase nasunúť do stojanu späť. Vďaka vnútorným zmäkčeným výstelkám v ňom panel veľmi dobre sedí a nemusíte sa báť, že stojan na nerovnej zemi spadne.

Tip pre zákazníkov: Každý zákazník, ktorý si panel Profi objedná, dostane tento praktický podlahový zdarma pri objednávke.

Tento stojan si teda nepotrebujete kúpiť samostatne. Ak však patríte k ľuďom, ktorí svoj panel často presúvajú, môže sa Vám zísť stojan naviac, ktorí si necháte tam, kde potrebujete! 

*Tento podlahový stojan je kompatibilný iba s panelom Mitochondriak 2.0 pulse profi.

Dodatočné parametre

Kategória: Stojany
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 1.9 kg
hmotnost: 1,9 kg
Položka bola vypredaná…

Flicker a pulsace – jaký je mezi nimi rozdíl a v čem může být pulsace lepší?

Měření Flicker-u slunce a našeho panelu Mitochondriak od EasyLight (spektrometr UPRtek)♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image