Prečo všetci potrebujeme červené a infračervené svetlo

V dnešnom modernom svete sa naše telefóny/smartfóny a obrazovky stali nevyhnutnou súčasťou každodennej rutiny. Používame ich na prácu, komunikáciu, či zábavu. Musíme si však uvedomiť, že neustále vystavovanie sa modrému svetlu vyžarovanému z týchto obrazoviek je významným problémom pre naše zdravie.

Mnohí z nás vo svojom rušnom živote jednoducho nemajú čas na dostatok zdravého slnečného žiarenia. Vstávame do práce, či školy ešte pred úsvitom a zvyčajne sa vraciame až po západe slnka.

Všetci z nás teda svojím spôsobom trávime príliš veľa času vo vnútri, zvyčajne pod umelým, najmä modrým svetlom a ešte často sedíme pred "na modro osvetlenou" obrazovkou.

 

Svetelna-vyziva-a-svetelna-rovnovaha-od-Easylight

 

"Červené a infračervené panely EasyLight boli vytvorené a navrhnuté tak, aby sa sústredili na doplnenie týchto kritických frekvencií slnečného svetla, ktoré nám v interiéri chýbajú!"

 

EasyLight Červené a infračervené panely - Ako to funguje

 

 

Viac o tom, prečo môže byť umelé modré svetlo problematické spolu s praktickými tipmi, ako ho eliminovať, nájdete v tomto našom článku. ♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image