Aká je "misia" zariadení Mitochondriak?

 

Rozumieme svetlu a svoje znalosti pretavujeme do našich zariadení.

Ponúkame unikátne zariadenia, ktoré majú „suplementovať“ naše interiérové osvetlenie červeným, infračerveným aj UV svetlom!

"Nesnažíme sa „hacknúť“ prírodu ani napodobniť slnečné svetlo. Snažíme sa im len čo najviac priblížiť využiť ich prírodnú liečivú silu!"

Viete v čom sú naše zariadenia výnimočné?

1 Zariadenia EasyLight Mitochondriak, v čom sú výnimočné

2 Zariadenia EasyLight Mitochondriak, v čom sú výnimočné

 

Poďme spoločne zmeniť našu „svetelnú výživu“.

Pridáte sa?

 

 Pri zdieľaní našej myšlienky svetelnej výživy na sociálnych sieťach môžete použiť #Mitochondriak alebo #easylight.sk.

 

SK NTB easylight mitochondriak Staráme sa o vašu svetelnu výživu♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image