Večerné svetlo pre lepší spánok

Tu nájdete vhodné večerné interiérové osvetlenie pre lepší spánok. Žiadne modré svetlo, žiadny flicker, udržuje cirkadiánny rytmus, vhodné aj pre bábätká. 

Noc      Spánok      Zero blue light      Cirkadiánny rytmus

Lepší spánok     Aj pre bábätká     Zero blue light    Cirkadiánny rytmus

1 položiek celkom

Cena

1718
11718
Pohybový RED senzor mitochondriak foto (1)
€20,90 –15 %
Pohybový RED senzor mitochondriak
Akcia Novinka
Predpredaj (skladom v Októbri)
POHYBOVY RED SENZOR MITOCHONDRIAK

Nabíjateľný pohybový senzor s červeným svetlom pre lepší a nerušený spánok. Vhodný do každej domácnosti, do spálne, či chodby, pre dospelých aj bábätká. Neobsahuje...

Pôvodne: €20,90  (–15 %)
€17,60
Detail


♥︎ Easy Light s.r.o.
Vaše súkromie je plne chránené. Nikdy nebudeme poskytovať, prenajímať alebo predávať získané osobné údaje o Vás žiadnej tretej strane.


Disclaimer | Povaha zariadení Easy Light: Všetky produkty značky Easy Light, určené na svetelnú terapiu, majú certifikáciu CE a RoHS, no nie sú zdravotnícke zariadenia. Používanie našich produktov v žiadnom prípade nenahrádza návštevu lekára, či konzultáciu s odborníkom.
Rovnako informácie na tejto webovej stránke, vrátane zverejnených vedeckých štúdií, slúžia výlučne na vzdelávacie účely. Nie sú určené na liečbu, diagnostiku, liečenie alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov, či choroby, ani na to, aby sa brali ako lekárska rada. Ďalšie informácie Vám vždy poskytne váš poskytovateľ zdravotnej starostlivosti.
Prijímame aj online platby

transparent image